Güvenilir

Fast & Furious Takedown

mr-robot-games
150.52MB
Mağazadan İndirilenler 500 - 3k
Sürüm 1.5.62 3 hafta önce

Fast & Furious Takedown açıklaması

One of the biggest film franchises in history explodes on mobile with an all-new action-arcade-drifting game. Join the Fast & Furious crew as you race white-knuckle collision courses and build your own dream garage of iconic cars.

Take down the competition with extreme precision and epic stunts as you use simple one-thumb controls to throttle past hairpin turns, speed by the competition, jump gravity-defying ramps, and drift through impossible roadblocks.

ACTION-ARCADE DRIVING
Drift through missions as you ransack big rigs for riches, evade fierce chopper pursuits, and more!

ICONIC FAST & FURIOUS CARS
Get behind the wheel of 60-plus licensed cars—from American muscle and JDM to tuners. Race with iconic Fast & Furious cars including Dom’s Dodge Charger, Hobbs’ Gurkha and Shaw’s infamous Flip Car.

COLLECT & UPGRADE CARS IN YOUR GARAGE
Build your dream garage with various combinations of cars and customizations. Pick up your favorite ride and show off your customization to take down your opponent in style.

LEAVE CHALLENGERS IN THE DUST
Race against real drivers from around the world to compete for respect and dominate your way to the top of the league.

©2018 Universal Studios. Fast & Furious, Fast & Furious Takedown and all related marks and logos are trademarks and copyrights of Universal Studios. Licensed by Universal Studios. All Rights Reserved. Fast & Furious Takedown game software © 2018 SMG Studio. All other trademarks are the property of their respective owners.

Privacy Policy: https://www.nbcuniversal.com/privacy
Terms of Service: https://www.nbc.com/general/pages/terms
EULA: https://docs.universalstudiosinteractive.com/legal/generic-mobile-eula.pdf
Tarihin en büyük film franchise biri tamamen yeni bir aksiyon-çarşı sürüklenen oyun ile mobil cihazlarda patlar. Beyaz-knuckle çarpışma kursları ile yarışırken ve ikonik arabaların kendi hayalindeki garajınızı inşa ederken Hızlı ve Öfkeli ekibine katılın.

Saç tokası dönüşlerini kısmak için basit tek başlı kontrolleri kullanırken, rekabet hızını arttırırken, yerçekimine meydan okuyan rampaları atladığınızda ve imkansız barikatlardan geçerken, aşırı hassasiyet ve destansı hareketlerle rekabeti kesin.

EYLEM-ARCADE SÜRÜŞ
Zenginlikler için büyük platformlar yağmalarken, şiddetli kıyıcı arayışlarından kaçın ve daha fazlasını yaparken misyonlar arasında sürüklenin!

ICONIC FAST & FURIOUS CARS
Amerikan kas ve JDM'den tunerlere kadar 60 artı lisanslı otomobillerin direksiyonuna geçin. Dom’daki Dodge Charger, Hobbs’teki Gurkha ve Shaw’un ünlü Flip Car’i de dahil olmak üzere ikonik Hızlı ve Öfkeli otomobillerle yarış.

GARAJINIZDA TOPLA VE YÜKSELTME ARABALARI
Hayalinizdeki garajı, çeşitli araç kombinasyonları ve kişiselleştirmelerle oluşturun. En sevdiğiniz sürüşe devam edin ve rakibinizi şık bir şekilde düşürmek için kişiselleştirmenizi gösterin.
 
TOZA ÇIKIŞ ZORUNLUKLARI
Dünyanın dört bir yanından gerçek sürücülere karşı yarış ve saygı için yarışacak ve ligin zirvesindeki yoluna hükmedecek.

© 2018 Evrensel Stüdyoları. Hızlı ve Öfkeli, Hızlı ve Öfkeli Takedown ve ilgili tüm markalar ve logolar Universal Studios'un ticari markaları ve telif haklarıdır. Universal Studios tarafından lisanslanmıştır. Tüm hakları Saklıdır. Hızlı ve Öfkeli Takedown oyun yazılımı © 2018 SMG Studio. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

Gizlilik Politikası: https://www.nbcuniversal.com/privacy
Hizmet Şartları: https://www.nbc.com/general/pages/terms
EULA: https://docs.universalstudiosinteractive.com/legal/generic-mobile-eula.pdf

Daha fazla göster

Fast & Furious Takedown için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

5
1
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Fast & Furious Takedown üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Fast & Furious Takedown hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

Fast & Furious Takedown ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 1
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
mr robot games mağaza avatarı
mr-robot-games Mağaza 6.06k 10.22M

APK hakkında Fast & Furious Takedown bilgi

APK Sürüm 1.5.62
Uyumluluk Android 5.0+ (Lollipop)


İndirme: Fast & Furious Takedown APK
İndir